Socializează!

Închide X

Asistent Marketing

Descriere:

Animata de dorinta de a oferi clientilor calitate, performanta, siguranta si confort, firma Lefrumarin si-a dezvoltat an de an atat portofoliul de clienti, cat si echipa care ii deserveste, ajungand in acest moment un important jucator pe piata produselor din carne. Si pentru ca tintim intotdeauna mai sus, echipa Lefrumarin doreste sa se extinda cu oameni profesionisti ce vor sa lucreze intr-un mediu competitiv, in care calitatea produselor si satisfacerea clientilor sunt obiective principale.

Responsabilitati

- organizarea activitatii de marketing
- participa la elaborarea si implementarea politicilor, strategiilor si tehnicilor de marketing
- realizarea studiilor de piata
- organizarea activitatilor de promovare
- identificarea oportunitatilor de piata
- capacitate ridicata de analiza si sinteza
- etc.

Cerințe

- absolvent studii superioare economice – specializarea marketing
- minimum 3 ani experienta
- cunostinte foarte bune de operare pe computer (Word, Excel, PowerPoint, Photoshop)
- cunostinte de limba engleza
- atentie distributiva ridicata
- orientare catre rezultate si satisfacerea cerintelor clientilor
- capacitate de adaptare la un program de lucru flexibil

Ofertă

Pachet salarial atractiv

Fochist

Descriere:

În conformitate cu fișa postului

Cerințe

- experiență pe un post similar
- persoana responsabilă, dinamică
- atestat de specialitate

Ofertă

Salariu motivant

Femeie de servici pentru restaurant și hotel

Descriere:

Asigură curățenia în restaurant, bucătărie și hotel

Cerințe

- seriozitate și disponibilitate

Ofertă

câmpurile marcate cu * sunt necesare